PoE Инжектор Ubiquiti POE-24-24W-WH, 24VDC, 1A
PoE стандартПасивен PoE
Изходна мощност (W)24
Изходно напрежение24
Скорост на порта10/100 Mbps
Брой портове (count)2
Защита от пренапрежениеНе
За външен монтажНе
Дължина на кабела (m)0.3
Тегло0.10кг
Захранвайте надеждно вашите Ubiquiti airMAX или UniFi устройства с PoE инжектора POE-24-24W-WH. Този компактен стенен адаптер осигурява 24VDC при 1A (24W) чрез пасивна PoE връзка, гарантирайки стабилна работа на мрежовото ви оборудване.
Ключови Предимства
  • Надеждно захранване — Осигурява 24VDC/1A изход, идеален за Ubiquiti NanoStation, NanoBridge и други съвместими устройства.
  • Компактен дизайн — Бял стенен форм-фактор, който се вписва незабележимо във всеки контакт.
  • Лесен монтаж — Plug-and-play инсталация без нужда от конфигурация.
Входно напрежение100-240V AC, 50/60 Hz
Изходно напрежение24 VDC
Изходен ток1 A
Изходна мощност24 W